Otázky a odpovědi - Dodávky Brno

Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších otázek, které nám zasíláte. Dotazy zodpověděl ředitel společnosti Dodávky Brno Tomáš Kachyňa.

1. Jaké jsou největší výhody nákupu dodávek ve velkém autobazaru?

TK: Náš bazar užitkových vozidel patří mezi největší a nejznámější ve svém oboru, na trhu působíme již 13 let. Můžeme tak klientovi zaručit jistotu kvalitního servisu a samozřejmě největší výběr dodávek a užitkových vozidel. Zákazníkům vycházíme vstříc a v případě jakékoliv reklamace se může klient spolehnout, že disponujeme dostatečnými prostředky pro řešení situace.

2. Na internetu nabízíte slevu na některá vozidla v případě úvěru, můžete mi poskytnout bližší informace?

TK: Ano, na vozy nabízíme výrazné slevy při nákupu na úvěr. Jedná se o službu pro zákazníky, aby si každý mohl dovolit koupit vůz podle jeho představ a neodradila ho výše přeplatku při úvěru. S naší slevou je přeplatek při úvěru opravdu minimální.

3. Jak je to se zárukou na vozidla, opravdu nabízíte záruku 24 měsíců na mechanický stav vozu?

TK: Náš autobazar jako jeden z mála může nabídnout tento typ záruky. Klient si může zvolit rozšířený typ záruky, který platí až 24 měsíců na mechanické části vozu. Tento typ zákazníci velmi oceňují, jedná se totiž prakticky o skoro stejný typ záruky jako na nové vozidlo.

4. Pomůžete mi s prodejem mého starého vozidla?

TK: Samozřejmě, rádi vám poskytneme profesionální servis při prodeji vašeho starého vozu. Máme zkušené zaměstnance s dlouholetou praxí, kteří odhadnou cenu vašeho vozu a v případě vaší spokojenosti vám vyplatí hotovost rovnou na místě. Možný je i komisní prodej s tím, že vám prodej vašeho vozu kompletně zprostředkujeme a po prodeji vám vyplatíme vámi určenou částku. V tomto případě si necháváme pouze 5 % z ceny vozu. Věříme, že vždy dojdeme oboustranné spokojenosti při prodeji či nákupu dodávek a užitkových vozů.

Dodávky Brno s.r.o.
Jedovnická 2514/15, Brno
Otevírací doba   Výkup a prodej
Po - Pá 8–18 hodin   Tel.: +420 778 470 090
So 8–16 hodin     +420 773 775 770
      E-mail: info@dodavkybrno.cz

Provoz společnosti byl
ukončen k 12.06.2018