Nákup ojetého užitkového vozu a dodávky

Nákup bazarového vozu od nás má řadu výhod. Většinu vozidel vlastníme, odpadají vám tedy starosti z komunikace s předchozím majitelem vozu. Vše řešíte pouze s námi. Máte tedy jistotu profesionálního přístupu.

Výhody nákupu v našem autobazaru

Při nákupu v našem autobazaru se nemusíte o nic starat. Vozidla i administrativa je připravena a nastavena tak, aby vám odpadlo maximum starostí s nákupem ojetého vozu. Pokud se vám konkrétní vozidlo nelíbí a chtěli byste jej s jinými parametry, jsme schopni vám na objednávku dovézt vozidlo podle vašeho přání. Jsme připraveni vám zařídit financování vozu již s 0% akontací od několika společností, jsme schopni vám sjednat pojištění na váš nový vůz a sjednat záruku až 3 roky na technický stav automobilu. Díky této záruce se nemusíte bát případných skrytých vad.

V našem autobazaru jsme vám kdykoli k dispozici v otevíracích hodinách osobně, telefonicky, nebo na emailu. Všechna nabízená vozidla máme vystavena a můžete si je prohlédnout, porovnat a vybrat nejvhodnější pro vaší potřebu. S tím vám pomůže náš odborný personál, který je připraven odpovídat na vaše dotazy a poradit v případě potřeby.

Sídlíme v Brně s dobrou dostupností na dálnici D1, takže se k nám pohodlně kdykoliv dostanete bez problémy s průjezdem Brna. Díky naší poloze se k nám dobře dostanete z celé republiky, ale i Slovenska a Rakouska.

Přijďte se podívat na naši nabídku bazarových vozů v Brně!

Dodávky Brno s.r.o.
Jedovnická 2514/15, Brno
Otevírací doba   Výkup a prodej
Po - Pá 8–18 hodin   Tel.: +420 778 470 090
So 8–16 hodin     +420 773 775 770
      E-mail: info@dodavkybrno.cz

Provoz společnosti byl
ukončen k 12.06.2018