Druhy nabízených vozidel

V našem bazaru v Brně si můžete vybrat ze všech druhů užitkových vozidel a dodávek, včetně speciálních. Dostupnost aut je podle aktuální nabídky, zajišťujeme ale i dovoz vozidel dle přání zákazníka.

Druhy vozidel

Nabízíme dodávky typu Furgon/Van. Ty jsou specifické tím, že mají oddělen prostor pro cestující a náklad přepážkou. Umožňují tedy bezpečný převoz nákladu. Nabízíme také dodávky typu chlaďák a mrazák, které jsou schopné v nákladovém prostoru udržovat požadované teploty i pod bodem mrazu. Za tímto účelem jsou vybaveny klimatizační jednotkou a izolací. Dodávky typu minibus jsou uzpůsobeny k přepravě až 9 cestujících, přičemž je ale lze používat i k přepravě nákladu. Dodávky typu skříň vynikají především prostorem pro náklad, kde je dostatečně vysoký prostor a mohou být vybaveny hydraulickou plošinou pro usnadnění nákladu. Dodávky typu valník jsou vybaveny valníkem pro převoz různých materiálů. Valník může být i sklápěcí, pak se takovému vozidlu říká sklápěč. Užitkové vozy typu pickup jsou podobné osobním vozům pro osoby, ale jsou přizpůsobeny pro převoz nákladu v odděleném prostoru.

Speciální a přívěsy

Speciální nástavby dodávek jsou především přáním zákazníka a může sem patřit například převoz kontejnerů, aut, skříně a podobně. Přívěsy se pak dělí na bržděné a nebržďené podle velikosti a váhy. Můžou mít plachtu, nebo být jako skříň.

Dodávky Brno s.r.o.
Jedovnická 2514/15, Brno
Otevírací doba   Výkup a prodej
Po - Pá 8–18 hodin   Tel.: +420 778 470 090
So 8–16 hodin     +420 773 775 770
      E-mail: info@dodavkybrno.cz

Provoz společnosti byl
ukončen k 12.06.2018