Autobazar užitkových vozů a dodávek Brno

Nabídka vozů

Bazar užitkových vozů a dodávek v Brně nabízí ojeté vozy typu Furgon/Van, chlaďák, mrazák, minibus, skříň, valník, sklápěč, speciální nástavba, přívěs a pickup. V nabídce máme vozy značek Citroen, Fiat, Ford, Iveco, Mercedes Benz, Peugeot, Renault a Volkswagen. Všechny vozy jsou připraveny a můžete s nimi tedy ihned odjet. Všechny jsou navíc vystaveny v našem autobazaru, můžete si je tedy osobně prohlédnout všechny na jednom místě.

Autobazar Brno

Sídlíme v Brně, kde máme všechny vozy vystaveny, naše území naší působnosti je tedy především Jižní Morava, dobrá dostupnost je k nám ale i z ostatních částí republiky, nebo ze Slovenska a Rakouska. Sídlíme na okraji Brna, s dobrou dostupností na hlavní silnice, při cestě k nám se tedy nemusíte proplétat centrem Brna, ale dostanete se k nám pohodlně a rychle sjezdem z dálnice D1.

Výkup a financování vozů

Kromě prodeje užitkové vozy a dodávky také vykupujeme. Vše vyřídíme za vás a dostanete peníze ihned v hotovosti. Nákup vozů je možný i protiúčtem, kdy můžete odjet s novějším vozem za cenu rovnou rozdílu starého a nového vozu. Nabízíme také prodej na splátky. Automobil můžete koupit i s 0% akontací na počkání a po nákupu se ihned stáváte majitelem vozidla. Nabízíme výběr z několika firem tak, aby pro vás byl nákup nejvýhodnější.

Dodávky Brno s.r.o.
Jedovnická 2514/15, Brno
Otevírací doba   Výkup a prodej
Po - Pá 8–18 hodin   Tel.: +420 778 470 090
So 8–16 hodin     +420 773 775 770
      E-mail: info@dodavkybrno.cz

Provoz společnosti byl
ukončen k 12.06.2018